Yemyeşil Sanayi Hakkında

1980 yılında GÜNEŞ Plastik Hortum Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kurumsallaşma yoluna giderek GÜNEŞ PLASTİK markası ile plastik hortum sektöründe adını duyurmuştur.

Güngörende bulunan firmamızın başlıca faaliyet alanı, hemen hemen her sektörde kullanılan, su hortumları, hava hortumları, örgülü hortumlar, spiral lavabo hortumları, gıda hortumları, takviye hortumları, emici ve verici hortumlar, slikon hortumlar, termo plastik hortumlar, PVC hortum çeşitleri, ayrıca plastik hurda ve hammadde alım satımı alanında hizmet vermektedir. Kendi bünyemizde bulunan servis araçlarımızla hızlı ve güvenli teslimat yapılmaktadır.

Hedefimiz İlk Tercih Olmak

Güneş Hortum Sanayi ve Ticaret Limited Şirkenin hızlı gelişimi sayesinde hortum üreticisi olarak sektöründ önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. İşletmeler, ekonomik gücün rekabet gücü ile doğru orantıda olduğunu kabul eder. Bu sebeple iç ve dış pazardaki taleplerin zamanında karşılanması gerektiğini, ürünlerde yüksek teknoloji ve kaliteyi kullanmayı, toplam kalite anlayışı, aktif pazarlama politikası ve müşterilerin taleplerini karşılamayı kendine hedef edinmiştir.

Genç dinamik kadrosu, ileri teknoloji ile birlikte Güneş Hortum, devamlı artan ürün çeşitliğiliği ve kapasitesi ile hortum üretiminde müşterilerine her geçen gün daha iyi ürün sunabilmenin mutluluğu içerisindedir.

Güneş Hortum, sektör standartlarının tamamına sahiptir. Güneş markası ile iç pazardaki rekabet gücümüzü kalite yönetim sistemi artarak devam etmektedir. Güneş Hortum, mutlaka "müşteri memnuniyeti" ilkesi ile çalışmalarına devam etmektedir.